Jeep

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Jeep Cherokee ) Jeep



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum JEEP Forum Strona Główna -> ( Jeep Cherokee ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wasyl4x4

Czytelnik



Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 05 Sty 2007, 12:04
Temat postu:

Jeep


czy nikt tu nic nie pisze jalaś lipa zajże za jakiś czas niech się ktos odezwie
pozdro dla tak licznych
Powrót do góry
gadu-gadu
best4x4

Czytelnik



Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): złotów

Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Sty 2008, 20:36
Temat postu:

Re: ( Jeep Cherokee ) Jeep


odpowiadam na apel Wink troche mnie dziwi ze nikt nie pisze Sad bo przeciez w polsce jest duzo fanow marki Jeep i modelu CHEROKEE. Ja jestem na etapie szukania wymarzonego jeepa i chcialbym sie poradzic kolegow z praktyka na co uwazac przy kupnie tego jedynego zeby nie kupic nieruchomosci i skarbony Wink pozdrawiam i mam nadzieje ze moge na was liczyc
Powrót do góry
gadu-gadu
slawcio_100

Czytelnik



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 27 Gru 2008, 14:47
Temat postu:

Jeep cherokee 2002 2,5 cdr manual


Witam, w odpowiedzi na apel napiszę parę słów o moim jeepku.
Jest to auto z tym silnikiem nie do ścigania się a raczej do przyjemnej jazdy choć jak się wciśnie pedał gazu to nikt już drogi nie zajeżdza. Spalanie w okolicach 8/12 ON, tyle udało mi się osiągnąć. Może książkowo jest inaczej ale to są moje dane. Serwis u dilera kosztuje np: rozrząd 2000 zł, ale orginalne części kupione w sklepie już 600-500 zł a dobry mechanik zrobi wymianę za 300 zł bo dostęp nie jest trudny choć silnik jest kolizyjny i trzeba pilnować wymiany. Jest to auto z skrzynią rozdzielczą (przedni napęd + tereny) więc trzeba brać także pod uwagę że przy prędkości ponad 90 km/h nie będzie tak cicho jak w limuzynie czy SUW-ie ale za to jazda w zimie czy terenie (np: droga dojazdowa do posesji) to dla tego auta pryszcz pod warunkiem że w aucie siedzi kierowca a nie głąb. Auto mimo swojej masy ponad 2 t. jest dość "lekkie" i w zimie zalecam mieć cały czas włączone 4X4 bo można się mocno żdziwić na zakręcie szczególnie gdy ktoś przesiądzie się z szybkiej limuzyny. Wentylacja w tym aucie jest rewelacyjna w żadnym aucie którym jeżdziłem tak perfekcyjnie nie działała. To samo dotyczy ogrzewania i kilmatyzacji. Nawet fabryczne radio i głośniki w tym aucie dla nie jednej marki są poza zasięgiem. Jeśli ktoś potrzebuje auta tylko do jazdy po mieście to odradzam zakup tego auta, lub niech zrobi tak jak ja; kupi jakieś małe "[cenzura]łko"(fiesta 1,3 B+G) do tłuczenia sie po mieście a na rodzinne wypady i dalszą jazdę używa jeepa. Trudności napotkałem tylko przy zdobyciu instrucji obsługi i naprawy po polsku (do tej pory nie mam) a wszystkiego o tym aucie dowiedziałem sie od innych użytkowników przypadkowo spodkanych na ulicy. Na zakończenie dodam, że następne auto które kupię będzie to jeep cherokee..... tylko młodszy Very Happy
Powrót do góry
jacekml

Czytelnik



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bielsko-Biała
Posiadane auto: Liberty3,7 i Cherokee 2,8
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 30 Gru 2008, 16:32
Temat postu:

Re: ( Jeep Cherokee ) Jeep


Ja jestem posiadaczem Jeepa a właściwie dwóch, może to zabrzmi dziwnie ale jeszcze nimi właściwie nie jeździłem. Jednego dostałem 24.12 pod choinkę, a drugiego zaliczkowałem wcześniej i nikomu się nie przyznałem i teraz mam dwa. benzyniaka 3,7 i diesla 2,8 z 05r i 04r Smile
Jeśli już pojeżdżę to na pewno podzielę się z Wami swoją opinią!
Na razie Pozdrawiam Forumowiczów Cool
Powrót do góry
jacekml

Czytelnik



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bielsko-Biała
Posiadane auto: Liberty3,7 i Cherokee 2,8
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 19 Paź 2009, 12:10
Temat postu:

Re: ( Jeep Cherokee ) Jeep


Witam!
Obiecałem coś napisać jak trochę pojeżdżę...
Mijają prawie cztery pory roku od posiadania prze zemnie Jeepa.
Obecnie mam jednego 2,8l Diesla z bdb wyposażeniem.
Jeepa liberty 3,7 sprzedałem, więc niewiele mogę napisać o nim.
/Pozdrawiam nowego właściciela z Gdyni/

Wracając do mojego 2,8 to nic się nie zepsuło, wymieniłem tarcze hamulcowe klocki i płyn hamulcowy. Polecam wymieniać płyn hamulcowy bo przed wymianą była walka z hamulcami, cały czas auto się źle toczyło /palił wtedy hektolitry/ i nie pomogły wymiany tarcz i klocków. Cały problem był w płynie hamulcowym. Teraz jeżdżę nim z dużą przyjemnością, nie mam zimowych opon, ale i bez tego w zimie dawał sobie świetnie radę. W tym miesiącu też już pojeździł po śniegu. Podgrzewane fotele, lusterka, i przednia szyba to przyjemne dodatki.
Auto spala między 10 a 13litrów zależy od cyklu miejskiego.
Auto dobrze się prowadzi do prędkości 160km/h szybciej już nie tak przyjemnie, oszczędnie jeździ do 120/h Ma bardzo dobry skręt, trochę słabe lusterka zewnętrzne /mało w nich widać/
Wiec podsumowując jestem jak najbardziej zadowolony.
Laughing
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej zimy.
Już nie mogę się doczekać kiedy moje auto bez problemów będzie pokonywało ośnieżone góry. Very Happy
Do zobaczenia na drogach!
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 19 Paź 2009, 12:10
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum JEEP Forum Strona Główna -> ( Jeep Cherokee ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Jeep Cherokee »

Opinie o samochodach Jeep Cherokee - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Jeep Cherokee ) Oceń swoje auto

1) Jeep »

JeepGrand Cherokee

31 000

2002r.

133 000 km

śląskie

JeepGrand Cherokee

64 900

2014r.

230 900 km

kujawsko-pomorskie

JeepGrand Cherokee

89 900

2015r.

115 210 km

kujawsko-pomorskie

JeepWrangler

264 900

2022r.

12 949 km

kujawsko-pomorskie

JeepGrand Cherokee

144 990

2019r.

56 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System