Jeep

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Jeep Grand Cherokee ) Jaki silnik?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum JEEP Forum Strona Główna -> ( Jeep Grand Cherokee ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hakuba1

Czytelnik



Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): dolny ślask
Posiadane auto: Jepp Grand Cherokee WJ
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 27 Lut 2014, 22:08
Temat postu:

Jaki silnik?


Witam Koledzy!

Borykam się z problemem z jakim silnikiem kupić Granda 99'-04'?

Rozważam 4.0 lub 4.7, który z nich jest mniej awaryjny. Wiadomo, że 30 koników z hakiem drogą nie chodzi jeśli mowa o mocy, ale proszę doradźcie który wybrać.
Z góry dzięki za odpowiedźi!
_________________
Grand Cherokee WJ 4,7 QadraDrive
Powrót do góry
dziadek1

Auto Maniak



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 2011
Skąd jesteś (miejscowość / region): Brzozów
Posiadane auto: Grand scenic 1,9 dci r 2006
Piwa: 166/1
Wysłany: Pią 28 Lut 2014, 09:09
Temat postu:

Re: ( Jeep Grand Cherokee ) Jaki silnik?


Są "plusy dodatnie i plusy ujemne" Very Happy A żeby się nie rozwodzić, wysłałem Ci wiadomość na pw.
Pozdrawiam
_________________
Pomogłem - napisz na koniec jak rozwiązałeś problem.
Powrót do góry
shadowkubus

Czytelnik



Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): ŚLĄSK
Posiadane auto: BRAK
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 09 Mar 2015, 21:40
Temat postu:

Re: Jaki silnik?


Witam .

Mam problem zwiazany z zakupem i proszę o podpowiedz wszystkich doświadczonych użytkowików.

Chcę kupić granda rocznik z przedziału 1998-2003 . Będzie to kolejne auto w rodzinie , ma służyć częściowo do normalnej codziennej jazdy po mieście jak i do jazdy w terenie . Jestem w trakcie budowy i musi ciagnąc przyczepę często po drogach leśnych. Miałem wcześniej Cherokeego 97 rok 4.0l l podniesiny 2 cale , super autko i gdyby nie jedna jego przypadłość to bym go zostawił no ale poszedł do innego. Nastepny był Wrangler też 4.0 l, lecz rodzina się powiększyła do 4 i był problem , auto wykorzystuję na mazurach przez 5 miesięcy w roku i jest problem z bagaznikiem , często było to jedyne auto na miejscu i żona sobie nie radziła 2 dzieci zakupy , podniesiony 3 cale potężne balony , kto czymś takim jezdził wie jak się to prowadzi .I znowu trzeba było sprzedać. Proszę o podpowiedz jaki motor spisuje sie dobrze wiem że 4.0 l jest ok , wiem iz 3.1 disel to prawdopodobnie porażka , słyszałem lecz nigdy tym nie jezdziłem iz V8 jest ok . Proszę o szczerą podpowiedz . I rzecz najwazniejsza reduktor nie jestem znawcą więc nie będę się popisywał swoja wiedzą dotychczas w cherokeem miałe 242 czy jest coś lepszego tak jak pisałem jazda w terenie , z przyczepą i z dziećmi nie znam pozostałych reduktorów . Wiem iz wazna jest kwestia opon jezdziłem na GOODYER Wranglerach które miałem w Wranglerze , i bfgoodrich all terrain A/T które miałem w Cherokeem i tu na mazurach miałem problem z podjazdem auto się ślizgało pod górę teren trawa i błoto .Chciał bym uniknąc takich sytuacji. Często żona zostaje sama z dziećmi i auto jest jedynym transportem ze środka lasu do sklepu lub lekarza.
Pozdrawiami czekam na wasze opinie.


















nie znam pozostałych reduktorów . Wiem iz wazna jest kwestia opon jezdziłem na GOODYERACH Wranglerach które miałem w Wranglerze , i bfgoodrich all terrain A/T które miałem w Cherokeem i tu na mazurach miałem problem z podjazdem auto się ślizgało pod górę
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum JEEP Forum Strona Główna -> ( Jeep Grand Cherokee ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Jeep Grand Cherokee »

Opinie o samochodach Jeep Grand Cherokee - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Jeep Grand Cherokee ) Porady, problemy techniczne

10) Xenon »

JeepGrand Cherokee

89 900

2015r.

115 210 km

kujawsko-pomorskie

JeepGrand Cherokee

144 990

2019r.

56 000 km

śląskie

JeepCompass

38 000

2012r.

184 000 km

śląskie

JeepCherokee

73 300

2016r.

154 794 km

podkarpackie

JeepWrangler

158 000

2020r.

50 111 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System