Jeep

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja gazowa CLIO II



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum JEEP Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ToToMekMasz

Czytelnik



Dołączył: 05 Lut 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Ford Focus kombi 1,8 2012
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 25 Mar 2014, 19:56
Temat postu:

Instalacja gazowa CLIO II


Zdecydowałem się na instalacje gazową w Clio mojej żony (II 1.2) Zasugerowałem się wyliczeniami na kalkulatorze dostępnym na stronie mojego mechanika (AutoKorbas z Wysogotowa) no i jego namowami. Sądzicie, że wkręca mnie, czy rzeczywiście zaoszczędzimy trochę kasy. Ona jeździ codziennie 30 km do pracy i drugie tyle z pracy. Czasem też w czasie pracy piłuje nasze auto...
Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Wto 25 Mar 2014, 22:54
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja gazowa CLIO II


Zaoszczędzisz na pewno- ale musisz sobie zadać pytanie- ile bedziesz trzymał te clio. Jezeli pow. roku to na pewno się opłaca założenie lpg. Tylko trzeba najpierw poszukać dobrego "gazownika" i nie oszczędzać na siłę przy wyborze instalacji (np zakładając tanie wtryski valteca). Lepiej teraz (przy założeniu) wydać np 400zł na dobre podzespoły niż potem wymieniać co 20-30tys podzespoły. Dobrą instalację założysz za 2200-2300 (składak z podzespołów dobrej jakości) lub komplet (np BRC) za ok 2600-2700. Trzeba tylko pamiętać o regularnym serwisie aby cieszyć się z oszczędności.
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
Niber34

Debiutant



Dołączył: 13 Cze 2014
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Audi A4 2000 cm³ 2003r.
Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 15 Cze 2014, 15:17
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja gazowa CLIO II


No na pewno opłaci się Ci założyć tu instalację lpg bo jednak sporo tych kilometrów twoja żona wyrabia, ale jak już będziesz zakładał to właśnie udaj się do jakiegoś dobrego gazownika i wybierz dobrą instalację np. ze STAG-a bo lepiej trochę więcej zapłacić i mieć pewność, niż potem żałować. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum JEEP Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych


JeepCherokee

54 700

2012r.

174 000 km

mazowieckie

JeepWrangler

55 000

1990r.

150 000 km

śląskie

JeepGrand Cherokee

89 900

2015r.

115 210 km

kujawsko-pomorskie

JeepCompass

38 000

2012r.

184 000 km

śląskie

JeepWrangler

158 000

2020r.

50 111 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System