Jeep

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Jeep Grand Cherokee ) Jeep Grand Cherokee MY2014 SUMMIT



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum JEEP Forum Strona Główna -> ( Jeep Grand Cherokee ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
volumax

Czytelnik



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Grand Cherokee SUMMIT V6 3.0 CRD A8
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 25 Sty 2014, 22:12
Temat postu:

Jeep Grand Cherokee MY2014 SUMMIT


Witam
Wczoraj odebrałem z salonu. Dziś z rana zwariował komputer. Auto nie chciało odpalić- nie reagowało kompletnie przy próbie wystartowania silnika. Infolinia zrzuca telefony. Po kilkudziesięciu minutach udało się dodzwonić. Miła pani informuje że jest zima więc aku ma prawo się wyładować. LOL przed garażem trzymam 10 letnią Mazdę i pali na dotyk ale dobra czekam na Asistance. Kolo przyjeżdża i próbuje wystartować z kabli. Kicha bo to nie aku przecież mówiłem ale przecież ja się nie znam. OK w końcu mówi to na lawete i do serwisu. Dzwonie do do Carsewis Wawa Smile dostaje info Sorry w sobotę nie pracujemy buhahaha zajejajebiście. Nieśmiało sugeruję, że to nie aku może by odpiąć zasilanie i zabangla bo komuter pokazuje że auto jest na biegu (pomimo ze na dzwigni pali się parking) Poszukiwanie akumulatora kończy się pod siedzeniem pasażera odpinamy kabel podpinamy sukces odpalił na dotyk. Tak się zaczęła moja przygoda z marką JEEP. Jutro jadę na mazury nie wiem czy rano odjadę ani nie wiem czy wrócę. Następną usterką według mnie dość poważną są zaparowane i zamarznięte od środka biksenony Smile no ale może to uroda Jeepa nie wiem zobaczę co na to serwis. Ogólnie auto oceniam na zajejajebiste - fajnie wygląda i fajnie się jeździ ale tylko wtedy jak da się je uruchomić Very Happy Pozdrawiam wszystkich fanów marki Jeep
Powrót do góry
dziadek1

Auto Maniak



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 2011
Skąd jesteś (miejscowość / region): Brzozów
Posiadane auto: Grand scenic 1,9 dci r 2006
Piwa: 166/1
Wysłany: Nie 26 Sty 2014, 06:56
Temat postu:

Re: ( Jeep Grand Cherokee ) Jeep Grand Cherokee MY2014 SUMMIT


Im więcej kontrolek tym weselej. Ja mam mało (Cherokee 1993 2,1 td jak na razie bez awarii)
Pozdrawiam
_________________
Pomogłem - napisz na koniec jak rozwiązałeś problem.
Powrót do góry
harlem

Czytelnik



Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubuskie
Posiadane auto: jeep grand cherokee s limited 2013
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 29 Sty 2014, 13:45
Temat postu:

Re: ( Jeep Grand Cherokee ) Jeep Grand Cherokee MY2014 SUMMIT


u mnie w nowym Jeepie też parują reflektory , to chyba dziwne ? W innym leciwym aucie którym z ksenonami tego zjawiska nie ma Rolling Eyes ...nowa technologia czy bubel ?
Powrót do góry
mirqus

Czytelnik



Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Coredo
Posiadane auto: Jeep Grand Cherokee Overland 3l CRD 2014
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 15 Lut 2015, 16:17
Temat postu:

parujace reflektory


witam,mialem rowniez problem z zaparowanymi reflektorami w moim nowo zakupionym Jeepie G.C.
Serwis oczywiscie chcial rece umyc,mowiac,ze ten model tak ma,ze nawet szef salonu w swoim aucie ma ten sam problem i ze wszystko jest ok. Zadzwonilem do centrali Jeep na teren Wloch (bo tam obecnie przebywam) zglosilem problem i podejscie do niego serwisu,zadzwonili do serwisu nakazujac zajac sie tym bardziej dokladnie. W efekcie serwis wymienil swiatla na nowe i problem zniknal!
Drugi tydzien jezdze z nowymi reflektorami,pogoda idealna do testow,bo wciaz pada,zimno,czasami mrozno i wszystko jest ok. Nie dajcie sie zwodzic serwisom,tylko obstawajcie przy swoim.
Powrót do góry
pulkownik1

Czytelnik



Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Jeep Grand Cherokee 2014
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 31 Mar 2015, 00:14
Temat postu:

zaparowane ledy


Witam. Zakupiłem Grand Cherokee 3,0crd overland 2014. Również mam zaparowane przednie reflektory - właściwie duże krople. Zrobiło się to zaraz po wyjeździe z salonu Wink. Mam pytanie. Wydawało mi się, że z konsoli sufitu pada niebieskie ledowe światło na panel zmiany przełożeń. A teraz tego światła nie ma. Więc albo miałem zwidy albo coś się spitoliło. Mam też pytanie czy w czasie delikatnego przyspieszania (rozgrzany silnik) słyszycie jakieś klekotanie - stukanie ?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 31 Mar 2015, 00:14
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
volumax

Czytelnik



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Grand Cherokee SUMMIT V6 3.0 CRD A8
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 02 Kwi 2015, 18:38
Temat postu:

pykło 40 tyś


No to 40 tyś mam za sobą. Auto sprawuje się całkiem nieźle ale zawsze jest jakieś ale. Oszczędność na jakości materiałów zaczyna dawać znać o sobie a mianowicie - od strony kierowcy panel na drzwiach gdzie znajdują się przyciski do sterowania szybami i najczęściej opieramy rękę zaczyna tracić chropowatą powierzchnie i powoli robi się gładki, siedzenie kierowcy przy większych prędkościach na zagłębieniach drogi zaczyna skrzypieć jak w starym Kamazie ( serwis umywa ręce) coś tam odkręcili przesmarowali ale nic to nie dało. Powiem szczerze że przy tej klasie auta skrzypiący fotel jest nie do zaakceptowania. Generalnie powoli auto zaczyna skrzeczeć i skrzypieć co doprowadza mnie do furii. Element plastikowy, lakierowany przy dźwigni zmiany biegów bardzo podatny na zarysowania nie chce nawet myśleć jak będzie wyglądał za 2-3 lata. Średnie spalanie przy mojej jeździe po mieście (Warszawa) i trasa to 12-13/100 można zejść nawet do 7 ale takie rzeczy to tylko moja żona w trasie na mazury potrafi. Reasumując pomijając budżet który nie miał znaczenia w moim przypadku liczyło się tylko to czy auto mi się podoba jeśli miał bym znowu wybierać pomiędzy AUDI Q7, BMW X5 i JEEP GRAND pomimo jednak średniej jakości materiałów wykończeniowych bez wahania wybieram JEEPA. Auto prowadzi się całkiem nieźle, nie brakuje mocy, przyspieszenie nad wyraz zaskakujące biorąc pod uwagę masę i pojemność silnika no i wisienka na torcie to wygląd AUDI i BMW to KUPA w porównaniu do JEEPA ale to tylko moje zdanie każdy ma inne upodobania.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum JEEP Forum Strona Główna -> ( Jeep Grand Cherokee ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Jeep Grand Cherokee »

Opinie o samochodach Jeep Grand Cherokee - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Jeep Grand Cherokee ) Oceń swoje auto


JeepWrangler

264 900

2022r.

12 949 km

kujawsko-pomorskie

JeepCompass

69 900

2017r.

112 000 km

mazowieckie

JeepGrand Cherokee

64 900

2014r.

230 900 km

kujawsko-pomorskie

JeepCherokee

73 300

2016r.

154 794 km

podkarpackie

JeepGrand Cherokee

31 000

2002r.

133 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System