Jeep

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Jeep Grand Cherokee ) Grand Cherokee z przebiegiem 320tys



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum JEEP Forum Strona Główna -> ( Jeep Grand Cherokee ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prz3myslaww

Czytelnik



Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kowiesy
Posiadane auto: BMW X5
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 27 Lut 2018, 17:09
Temat postu:

Grand Cherokee z przebiegiem 320tys


witam wszystkich, trafia mi się do kupna Grand Cherokee 2006 3.7 Laredo w gazie 4x4 (właściciel jest gazownikiem) sprowadzony z USA przez obecnego właściciela jako całkiem młode auto (4-5 letnie) użytkuje go do dzisiaj, ale kupił nowszy model, a ten jest przeznaczony na handel z przebiegiem 320tys km i mam dylemat. Ogólnie znam człowieka i wiem że dbał o auto, jest można by rzec nadgorliwy więc bez upewnienia się często od razu części wymieniał na nowe gdy coś mu sie nie podobało, ma wstawioną drugą skrzynię biegów mimo że pierwsza jest sprawna (jakiś banał-ale dla pewności kupił drugą w pełni zdrową), obecnie po wymianie rozrządu i w sumie nie ma się do czego przyczepić..... tylko ten przebieg. cena jaką powiedział bardzo mi odpowiada a w ogłoszeniach znajdę takiego.... w stanie 'idealnym', 'bezwypadkowym' i z przebiegiem '150tys' więc z jednej strony wolę pewniaka z przebiegiem 320, natomiast chciałbym żeby to było auto w które mogę wsiąść i jechać na wakacje 2000km i z powrotem bez żadnej awarii. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego modelu? warto? nie warto? jak jest z żywotnością? pozdrawiam i liczę na rozjaśnienie mojej wizji...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum JEEP Forum Strona Główna -> ( Jeep Grand Cherokee ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Jeep Grand Cherokee »

Opinie o samochodach Jeep Grand Cherokee - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Jeep Grand Cherokee ) Porady, problemy techniczne

10) Xenon »

JeepGrand Cherokee

94 900

2015r.

115 210 km

kujawsko-pomorskie

JeepGrand Cherokee

279 900

2021r.

36 528 km

kujawsko-pomorskie

JeepCherokee

73 300

2016r.

154 794 km

podkarpackie

JeepCompass

79 990

2019r.

133 605 km

pomorskie

JeepCherokee

54 700

2012r.

174 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System