Jeep

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Jeep Cherokee ) WK2 2014 rok - puknięcie przy zmianie biegu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum JEEP Forum Strona Główna -> ( Jeep Cherokee ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pattyrrk

Czytelnik



Dołączył: 28 Sie 2020
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: JEEP GRAND CHEROKEE WK2, 2014 rok, 3.0 CRD
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 28 Sie 2020, 10:07
Temat postu:

WK2 2014 rok - puknięcie przy zmianie biegu


Cześć wszystkim.

Mam problem z Jeepem Grand Cherokee WK2 z 2014 roku w wersji Summit, 3.0 CRD, i nie wiem co może być przyczyną mojego problemu, dlatego chciałbym skorzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia.

W momencie kiedy automat przerzuca biegi z 2 na 3 oraz redukuje z 3 na 2, gdzieś z tylu słychać puknięcie i czuć lekkie szarpnięcie. Jest tak niemalże za każdym razem przy tych stopniach biegowych.

Czy ktoś wie co może być przyczyną? Autem jeżdżę około rok, i problem pojawił sie dosyć niedawno - jakiś czas temu mechanik zlewał trochę oleju ze skrzyni i dolewał nowego. Gdzieś czytałem, że niedokładna wymiana oleju w skrzyni może przynieść taki problem, dlatego w najbliższych dniach jestem umówiony na wymianę oleju w skrzyni. Koszt 2400 złotych, ale nie wiem, czy to pomoże, a nie chce wyrzucać forsy w błoto.

Jeżeli ktoś ma wiedzę i chciałby się nią podzielić, będę wdzięczny!

Pozdrowienia i dobrego weekendu!
Powrót do góry
Roland1234

Czytelnik



Dołączył: 08 Sie 2021
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dębica
Posiadane auto: Cherokee
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 08 Sie 2021, 11:07
Temat postu:

Grand cherokee wk2 2014 rpuknięcie przy zmianie biegów


W momencie kiedy automat przerzuca biegi z 2 na 3 oraz redukuje z 3 na 2, gdzieś z tylu słychać puknięcie i czuć lekkie szarpnięcie. Jest tak niemalże za każdym razem przy tych stopniach biegowych.Jak chwilę postoi chwilę nic nie puka. A później pukanie przy zmianie z 2 na 3 znowu wraca. Może ktoś pomoże co może być przyczyną. Dziękuję Pozdrawiam
_________________
Kris1234
Powrót do góry
Roland1234

Czytelnik



Dołączył: 08 Sie 2021
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dębica
Posiadane auto: Cherokee
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 08 Sie 2021, 11:12
Temat postu:

Re: WK2 2014 rok - puknięcie przy zmianie biegu


[quote="pattyrrk"]Cześć wszystkim.

Mam problem z Jeepem Grand Cherokee WK2 z 2014 roku w wersji Summit, 3.0 CRD, i nie wiem co może być przyczyną mojego problemu, dlatego chciałbym skorzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia.

W momencie kiedy automat przerzuca biegi z 2 na 3 oraz redukuje z 3 na 2, gdzieś z tylu słychać puknięcie i czuć lekkie szarpnięcie. Jest tak niemalże za każdym razem przy tych stopniach biegowych.

Czy ktoś wie co może być przyczyną? Autem jeżdżę około rok, i problem pojawił sie dosyć niedawno - jakiś czas temu mechanik zlewał trochę oleju ze skrzyni i dolewał nowego. Gdzieś czytałem, że niedokładna wymiana oleju w skrzyni może przynieść taki problem, dlatego w najbliższych dniach jestem umówiony na wymianę oleju w skrzyni. Koszt 2400 złotych, ale nie wiem, czy to pomoże, a nie chce wyrzucać forsy w błoto.

Jeżeli ktoś ma wiedzę i chciałby się nią podzielić, będę wdzięczny!

Pozdrowienia i dobrego weekendu![/quote

Hej czy możesz napisać czy rozwiązałeś ten problem ze stukaniem. Gdyż mam taki sam problem.
Dziękuję Pozdrawiam
_________________
Kris1234
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum JEEP Forum Strona Główna -> ( Jeep Cherokee ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Jeep Cherokee »

Opinie o samochodach Jeep Cherokee - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Jeep Cherokee ) Porady, problemy techniczne


JeepWrangler

264 900

2022r.

12 949 km

kujawsko-pomorskie

JeepCompass

38 000

2012r.

184 000 km

śląskie

JeepWrangler

55 000

1990r.

150 000 km

śląskie

JeepGrand Cherokee

279 900

2021r.

36 528 km

kujawsko-pomorskie

JeepPatriot

43 000

2010r.

159 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System