Jeep

ogłoszeniaceny używanychdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) GAZ w Fiacie Brava - opinie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum JEEP Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pabloss123

Czytelnik



Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 11 Lip 2007, 23:09
Temat postu:

GAZ w Fiacie Brava - opinie


witam. zwracam sie z prosba do kazdego kto czyta ten tekst. jakie jest wasze zdaniena temat gazu w fiacie brava. jesli ktos ma zalozony to prosze o wypowiedz jak sie sprawuje isntalacja gazowa czy wystepowaly jakies problemy z komputerem i z silnikiem??. jaki rodzaj ma zainstalowanej instalacji??


pozdrawiam i z gory dziekuje.
Powrót do góry
andrzejm55

Czytelnik



Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 05 Sie 2007, 22:41
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) GAZ w Fiacie Brava - opinie


Witam. Załozyłem gaz /Lovato/ w 2002 roku przy przebiegu 75000 a auto z 1996 grudzień. Od założenia robiłem dwa razy zawory,a teraz coś mi fiksuje prawdopodobnie wtryskiwacz , a mówia na forum ,że to wina gazu.
Zrób jak uważasz , ja jednakże jak kupie sobie jakies inne auto to albo diesla , albo benzyniaka ale juz na pewno nic na gaz. Pozornie taniej wychodzi , ale jak podliczysz koszty napraw które się zdażają a nie powinny to wyjdzie na jedno.Niby bilans jest na zero ale ile nerów stracisz to Twoje. Pozdrawiam
Powrót do góry
skype status
mklukasz

Debiutant



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 46
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łowicz
Posiadane auto: Leon 2 1.6 BSE
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 18 Sie 2007, 13:31
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) GAZ w Fiacie Brava - opinie


A ja gaz polecam. Mam bravo 1,4 i bardzo plynnie jezdzi. Ostatnio wymienilem parownik, z reszta jest ok. Pali w trasie ok 7l, w miescie do 10l
Powrót do góry
lesheq

Czytelnik



Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Południe

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 02 Wrz 2007, 17:42
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) GAZ w Fiacie Brava - opinie


Witam!
Jak najbardziej polecam założenie gazu. Proszę sie nie sugerować opiniami o tym, że LPG to morderstwo na silniku. Prędzej czy później żywot każdego samochodu sie skończy a założenie instalacji gazowej nie musi go skracać.
Należy jednak pamiętać że, przybędzie Panu kolejna sprawa o którą trzeba będzie dbać - mam na myśli m. in. okresowe przeglądy. Jeśli samochód ma spełnić swoją role to trzeba o niego dbać w myśl zasady:"kto smaruje ten jedzie...". Ekonomiczne kalkulacje pozostawiam Panu. Ja twierdze, że gaz sie opłaca!
Pozdrawiam
_________________
Fiat Brava 1.4SX LPG
Powrót do góry
observer

Czytelnik



Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zamość

Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 05 Wrz 2007, 14:02
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) GAZ w Fiacie Brava - opinie


od niedawna jestem właścicielem a właściwie moja żona bravki 1,4 12V SX

zdecydowaliśmy się na założenie instalacji gdyż żona pokonuje dziennie ok 130 km

instalacja Lovato z elektroniczną regulacją dawki gazu ... silnik pracuje bardzo ładnie ,nie dławi się przy ruszaniu w ogóle nie czuję żadnej różnicy pomiędzy benzyną a LPG

troszkę duże spalanie ok 10-11 litrów LPG (ale klimatyzacja prawie w ciągłym użyciu, no i baba za kółkiem Very Happy )... monter instalacji tłumaczy tak : "wszystko się ułoży po 10-15 tyś." nie wiem ile w tym prawdy zobaczymy

w tym samym czasie mój kuzyn założył taką samą instalację w VW golfie III i non stop jeździł na ustawianie ! ! ! po miesiącu jakoś jeździ ale wariują obroty ... w bravce nic takiego nie było więc uważam że jest podatna na "zagazowanie"
Very Happy
_________________
MTB Fun
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Sro 05 Wrz 2007, 14:02
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Pasoń Edward

Auto Maniak



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 605
Skąd jesteś (miejscowość / region): Siemianowice
Posiadane auto: Audi A4 b5 1.6 /Gaz//DUCATO Camper 2.5D
Piwa: 40/1
Wysłany: Pią 28 Wrz 2007, 16:40
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) GAZ w Fiacie Brava - opinie


Załóż gaz jak coś ma się spieprzyc to i tak padnie z gazem czy bez.Miałem punciaka 1.2 75 koni zrobił prawie 100.000km na gazie sprzedałem z przebiegiem 160000-dokońca jeżdził bez zarzutu(trzeba dbac świece kable)Teraz mam marea 1.6 16v 103km.-i ma 40000 tylko na gazie więc ten sam silnik co brawo i brawa żadnych problemów JA POLECAM
Pozdro ED>
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum JEEP Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych


JeepWrangler

229 900

2019r.

31 900 km

kujawsko-pomorskie

JeepGrand Cherokee

129 900

2018r.

70 670 km

kujawsko-pomorskie

JeepPatriot

43 000

2010r.

159 000 km

śląskie

JeepCompass

67 900

2017r.

112 000 km

mazowieckie

JeepGrand Cherokee

79 900

2014r.

273 607 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System